DPU1250C
Category: Security And Emergency Systems
Revolutionary 250 W RMS Class D Amplifier for Superior Sound
Class D amplifiers 250W RMS
Out of stock
SKU:
DPU1250C
Reviews (0)
Be the first to review “Revolutionary 250 W RMS Class D Amplifier for Superior Sound” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
24 V 6 A Battery Charger – EN54-4 Certified Backup Power
SKU:
SON24V 6A MS40
500 W Wall-Mounted Voice Evacuation System – 4-Zone Networked Control